۶ راز پنهان ماساژ ; رازهای ماساژ

رازهای ماساژ
راز ماساژ

۶ راز پنهان ماساژ ; رازهای ماساژ

۶ راز پنهــان ماساژ با روغن زیتون  گل زیتون

رازهای ماساژ
روغن زیتون به دلیل غنی بودن از چربی ها و مواد مغذی، بهترین روش برای ماساژ درمانی است. بسیاری از کارشناسان آن را به عنوان یک ماده ضروری همراه با روغن های دیگر استفاده می کنند. روغن زیتون نه تنها معطر است، بلکه دارای خواص شفابخش می باشد. هیچ آرام بخش دیگری برای بدن مانند اسیدهای چرب و ویتامین E و K موجود در این روغنِ مرطوب کنندۀ پوست عمل نمی کند.
دلیل این برتری روغن زیتون بر سایر روغنهای ضروری دیگر چیست؟ برای یافتن پاسخ؛ مزایای شگفت انگیز این معجون جادویی را بخوانید!
در تمـام سـنین می توان از روغـن زیتـون برای ماسـاژ اسـتفاده کـرد.

۱٫بهبود بخشیدن جریان خون در بدن:
روغن زیتون گرم در عین حال آرامش بخش است و می تواند به نحو مؤثری جریان خون را با آرام کردن اعصاب در طی ماساژ بهبود بخشد. بنابراین، اگر شما تحت فشار قرار گرفته و به آرامش نیاز دارید، هیچ راهی برای شما بهتر از ماساژ روغن زیتون نیست. پس از انجام این کار، با توجه به تمام مواد مغذی که از این روش جذب پوست می شوند احساس انرژی بیشتری خواهید داشت.
۲٫ریشه کن شدن شپش ها:
ماساژ سر با روغن زیتون نه تنها باعث بهبود گردش خون در پوست سر می شود، بلکه به از بین بردن تمام شپشها و انگلهای روی پوست سر کمک می کند. بعد از ماساژ پوست سر با روغن زیتون، بلافاصله موها را نشوئید و بگذارید یک شب به همان حال باقی بماند. این امر باعث نابود کردن شپش ها می شود و شما می توانید یک روز بعد موهای خود را بشوئید و به راحتی شانه بزنید.

 

۳٫خطوط ریز زیر چشمها را از بین می برد:
اگر شما از خرید کرم های گرانقیمت چشم خسته شده اید و هیچ نتیجۀ خوبی از آن نگرفته اید، زمان آن است که از یک بطری روغن زیتون استفاده کنید. بکار بردن یک روغن زیتون فرابکر مرغوب گل زیتون و مالش ملایم آن روی پوست، می تواند در بازیابی نرمی و جوانی پوست به شما کمک کند. علاوه بر این، می تواند خستگی چشمها را برطرف ساخته و آنها را از حالت پف کردگی خارج سازد.
۴٫علائم کشیدگی پوست را برطرف می سازد:
اگر مادر هستید، می دانید خلاصی از علائم کشیدگی پوست چه چالش بزرگی است. ظاهراً مردم باور دارند که هیچ راه حلی غیر از جراحی برای این کار وجود ندارد. با این حال، خبر خوب این است ماساژ منظم با روغن زیتون گرم می تواند این آثار را کاهش دهد. این امر ممکن است طی مدت زمان طولانی نتیجه دهد، اما مسلماً ارزش صبر کردن را دارد!

۵٫آب رسانی به پوست و حفظ رطوبت:
روغن زیتون با اسیدهای چرب و ویتامین E که باعث آب رسانی به پوست و حفظ رطوبت آن می شوند غنی شده است. علاوه براین، آنتی اکسیدانهای موجود در روغن زیتون به بازگرداندن جوانی به پوست کمک می کنند. روغن زیتون قدرت شفای پاشته های ترک خورده، قسمتهای خشک و هر قسمت خشک شده دیگری از پوست بدن و برطرف کردن شوره سر را داراست. با استفاده از ماساژ پوست سر با روغن زیتون در زمستان می توانید از پوسته پوسته شدن و خشکی پوست پیشگیری کنید.

۶٫با ناخنهای شکننده خداحافظی کنید:
روغن زیتون فرابکر گل زیتون به اندازه کافی غلیظ هست که بتواند از زیر ناخنهای خشک جذب شده و آنها را تقویت کند. غوطه ور کردن ناخن ها در یک کاسه روغن زیتون گرم و ماساژ آن ها در تقویت ناخن های شما مؤثر است.

ماساژ با روغن زیتون

 

گل زیتون، گل سلامتی 

Share this post