گواهی نامه و تقدیرنامه

شرکت فراز راهبر صبا از بدو تأسیس با تکیه بر ارزشهای بنیادین سازمانی خود یعنی درستی، احترام و کار گروهی مدیران و اعضاء متعهد و کوشا و کارشناسان خبره در راستای رسالت خود تحت عنوان «تغذیه سالم، زندگی سالم» در فضای مشتری ­مداری حرکت نموده و با ارائه خدمات ارزنده در جلب رضایت هر چه بیشتر مصرف­ کنندگان تلاش می نماید.

افتخارات و گواهینامه ها

اهدای لوح تقدیر از طرف آقای مهندس زنوزی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت روغن کشی خرمشهر به آقای مهندس مظهرحسین اسدی مدیر عامل شرکت فرازراهبرصبا و آقای دکتر مسعود و آقای مهندس شهیدی به پاس یاری در راهبری هر چه بهتر نمایشگاه در چهارمین نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان.

اهدای لوح تقدیر از طرف آقای حمیدرضا یاری مدیرعامل نمایشگاههای بین المللی همدان به آقای مهندس مظهرحسین اسدی مدیر عامل شرکت فرازراهبرصبا به پاس تلاشهای بی وقفه شرکت فرازراهبرصبا در جهت آبادسازی میهن عزیزمان .

1394-اهدای لوح تقدیر از طرف آقای کامبیز آقایی مدیر جشنواره و نمایشگاههای غذای سالم به آقای مهندس مظهرحسین اسدی مدیر عامل شرکت فرازراهبرصبا به پاس همت و تلاش مستمر کارکنان دلسوز شرکت فرازراهبرصبا در راستای افزایش کیفیت محصولات و ایمنی سلامت مصرف کنندگان  در هشتمین جشنواره و نمایشگاه غذای سالم و اراِیه محصولات سالم.

1385-اهدای لوح تقدیر از طرف آقای غلامحسین شعرا مدیرعامل شرکت خدمات بین المللی امیران مهر و آقای رسول محققیان میدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان اصفهان  به آقای مهندس مظهرحسین اسدی مدیر عامل شرکت فرازراهبرصبا به پاس شرکت در چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی

1393-اهدای لوح تقدیر از طرف آقای کامبیز آقایی مدیر جشنواره به آقای مهندس مظهرحسین اسدی مدیر عامل شرکت فرازراهبرصبا به پاس توجه و تدبیر این مجموئه تولیدی در راستای حفظ سلامت جامعه و حضور در پنجمین جشنواره و نمایشگاه دنیای تغذیه و سلامت خانواده .

اهدای لوح تقدیر از طرف آقای کامبیز آقایی مدیر جشنواره به آقای مهندس مظهرحسین اسدی مدیر عامل شرکت فرازراهبرصبا به پاس موفقیت روزافزون این مجموئه در ادامه تولید غذای سالم در ششمین جشنواره و نمایشگاه دنیای تغذیه و سلامت خانواده .

1391-اهدای لوح تقدیر از طرف آقای کامبیز آقایی مدیر جشنواره به آقای مهندس مظهرحسین اسدی مدیر عامل شرکت فرازراهبرصبا به پاس حضور در جمع پیشگامان تولید محصولات  غذایی سالم در راستای حفظ سلامت خانواده ها و قدردانی برای حضور در سومین جشنواره و نمایشگاه دنیای تغذیه و سلامت خانواده .

2012-اهدای گواهی نامه از طرف مدیریت شبکه جهانی اطلاع رسانی مشاغل جمهوری اسلامی ایران به جناب آقای مهندس مظهر حسین اسدی مدیر عامل شرکت فرازراهبرصبا فعال در صنایع مواد غذایی به پاس توجه ایشان به اصول اطلاع رسانی احترام به مشتریان و اطمینان به عملکرد مناسب و قابل اعتماد این شرکت و تبریک برای ثبت جهانی شرکت فرازراهبرصبا در سیستم یکپارچه اطلاع رسانی جمهوری اسلامی ایران به منظور بهرمندی عموم هموطنان در سرتا سر جهان.

1391-اهدای لوح تقدیر از طرف آقای کامبیز آقایی مدیر نمایشگاه به آقای مهندس مظهرحسین اسدی مدیر عامل شرکت فرازراهبرصبا به پاس تلاش مستمر کارکنان دلسوز این شرکت در راستای افزایش کیفیت محصولات و ایمنی سلامت مصرف کنندگان و ارائه محصولات سالم و حضور ارزشمند در پنجمین جشنواره و نمایشگاه غذای سالم.

1390-اهدای لوح تقدیر از طرف آقای کامبیز آقایی مدیر جشنواره و نمایشگاههای غذای سالم به آقای مهندس مظهرحسین اسدی مدیر عامل شرکت فرازراهبرصبا به پاس حضور و مشارکت این واحد تولیدی در  چهارمین جشنواره و نمایشگاه غذای سالم.

1390-اهدای لوح تقدیر از طرف آقای کامبیز آقایی مدیر نمایشگاه به آقای مهندس مظهرحسین اسدی مدیر عامل شرکت فرازراهبرصبا به پاس تلاش و پشتکار ارزشمند این شرکت در راستای تولید محصول سالم و حضور فعال در دومین فستیوال و نمایشگاه تخصصی فرآورده های لبنی پروتئینی و آشامیدنی های سالم کشور .