نان و روغن زیتون -فرابکر- وعده سالم و خوشمزه و رژیمی !

نان و روغن زیتون فرابکر

نان و روغن زیتون -فرابکر- وعده سالم و خوشمزه و رژیمی !

نان و روغن زیتون وعده سالم و خوشمزه و رژیمی !

نان تست 4 عدد

پنیر ورقه ای 4 عدد

گوجه فرنگی 1 عدد

سیر رنده شده 2 عدد

ریحان ( جعفری یا نعنا یا هر سبزی معطر دیگر)  نصف پیمانه

روغن زیتون فرابکرگل زیتون به میزان لازم

نمک و فلفل  به میزان لازم

 

برای آماده سازی نان و روغن زیتون بعد از شستن برگ های ریحان، آب آنها را گرفته و ریز خرد می کنیم. سیر رنده شده و ریحان خرد شده را با قدری نمک و فلفل با دو قاشق سوپ خوری روغن زیتون فرابکر گل

زیتون در یک ظرف کوچک مخلوط  میکنیم.

گوجه فرنگی را به صورت حلقه ای بریده و هر حلقه را به دو نیم می کنیم. کمی روغن زیتون فرابکر را در یک تابه نچسب ریخته و روی حرارت بسیار کم می گذاریم.

هر قطعه نان تست را از وسط به دو نیم کرده و یک قاشق سوپخوری از مواد آماده شده روی نان مالیده و یک ورقه پنیر روی آن می گذاریم و داخل تابه می چینیم.

درب تابه را بسته و بعد از چند دقیقه که نان ها برشته و پنیر به حالت مایع در آمد، آنها را از تابه خارج کرده و گوجه فرنگی را روی آنها می چینیم. بعد کمی ریحان را روی آن می پاشیم و سرو می کنیم.نوش جان !

طعم مدیترانه را با روغن زیتون گل زیتون بچشید .

 

آیا میخواهید پذیرایی سالم و مطبوعی داشته باشید؟ با روغن زیتون شروع کنید! از روغن زیتون فرابکر گل زیتون به عنوان چاشنی و طعم دهنده ای لذیذ در پخت و پز استفاده نمایید. همچنین میتوانید روغن زیتون تصفیه شده گل زیتون را برای سرخ کردن و پخت غذایی سالم به جای دیگر روغن ها استفاده کنید.روغن زیتون بکر درجه یک گل زیتون برای مصرف شماست که ترجیح میدهید بوی کمتری در غذا حس کنید اما از فواید روغن زیتون بهره ببرید ! روغن زیتون های طعم دار گل زیتون را میتوانید به عنوان چاشنی یه غذاهای گرم و سرد ایرانی و فرنگی اضافه کنید و لذت مزه و بوی روغن زیتون همراه با عصاره طبیعی فلفل یا سیر را ببرید ! روغن زیتون طعم فوق العاده ای به غذا می بخشد ضمن اینکه سلامتی را تضمین میکند.

 

سـالاد کاپریـس “ایتالیایی” با روغن زیتون فرابکر

Share this post