روشهای درمانی با روغن زیتون

روشهای درمانی با روغن زیتون

?پنج راه درمان برای پاییز با روغن زیتون گل زیتون ?????

۱٫ #درمان گلودرد
در یک ظرف مخلوطی از ۳-۴ قاشق غذاخوری از آب لیمو، ۱ فنجان عسل و نصف فنجان #روغن_زیتون فرابکر گل زیتون را به مدت ۵ دقیقه با حرارت ملایم گرم کنید و سپس هر ۲ ساعت ۱ قاشق غذاخوری مصرف کنید.

۲٫ درمان #سرفه
هر وقت سوزشی در گلو حس کردید یا سرفه کامل داشتید، #روغن_زیتون_فرابکر گل زیتون بهترین #دوست شماست. در یک فلاسک #روغن زیتون نگهداری کنید و در روز یک جرعه از آن را بنوشید.

۳٫ تسکین دهنده #درد #گوش
مقداری از روغن زیتون فرابکر گل زیتون گرم را داخل گوش بریزید. به سمتی دراز بکشید که گوش مبتلا به سمت بالا باشد. سپس به سمت دیگر برچرخید به طوریکه روغن زیتون به حوله نفوذ کند.
توجه: اگر پرده گوشتان مطمئن هستید یا احتمال می دهیدکه پاره شده هرگز مایعی در گوش خودتان نریزید.

۴٫ خودتان را با #ماساژ بسازید!
دو قطره روغن ازکالیپتوس را با یک قاشق چای خوری از #روغن_زیتون_گل_زیتون مخلوط کنید و روی قفسه سینه یا پشتتان برای رفع احتقان ماساژ دهید.

۵٫ رهایی از درد
روغن زیتون فرابکر #گل_زیتون  یک درمان کننده طبیعی است زیرا آن شامل ترکیبات oleocanthal است. مطابق با تحقیقات  oleocanthal در رابطه با درمان درد مشابه #آسپرین یا #ایبوبروفن عمل می کند.
البته پیشگیری بهتر از درمان است. #تغذیه خوب نقش کلیدی در حفظ سیستم #ایمنی #سالم ایفا می کند. روغن زیتون فرابکر گل زیتون ، سرشار از #ویتامین E است که #رژیم_غذایی سالم به شما کمک می کند تا خطر ابتلا به عفونت های تنفسی مثل #سرماخوردگی کاهش یابد.
? گل زیتون ،گل سلامتی ? ???

ترجمه و گردآوری “گل زیتون”

©استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

 

Share this post