درباره گل زیتون

شرکت فراز راهبر صبا : پس از بیش از یک دهه فعالیت و افتخار آفرینی در زمینه تامین مواد غذایی و به طور خاص با کیفیت ترین روغن زیتون فله به صورت عمده به تولیدکنندگان معتبر داخلی، این بار با هدف ارائه محصولات سالم غذایی با کیفیت برتر و قیمت مناسب ، تولید انواع روغن زیتون را با برند گل زیتون در سال  1384  آغاز نمود.

 

گل زیتون : نامی است که بر محور هدیه سلامتی به خانواده ها بنا شده است. روغن زیتون گل زیتون، محصولی بدست آمده از مرغوب ترین زیتون های دست چین شده حوزه مدیترانه و مطابق استانداردهای بین المللی روغن زیتون (IOOC) و استاندارد (1446) ایران تهیه گردیده است.روغن زیتون به دست آمده نتیجه تحقیقات و آزمایشات مختلف انجام گرفته بر روی انواع گوناگون میوه زیتون بر اساس پارامترهای کیفی متعدد از قبیل مرغوبیت،طعم ،حاصلخیزی خاک، شرایط محیطی و جغرافیایی و… می باشد. گل زیتون ارائه دهنده سبد کاملی از محصولات روغن زیتون می باشد که در چندین درجه و با بسته بندی های متنوع در سراسر ایران عرضه می شود.

 

اهداف ، چشم انداز و خط مشی : چشم انداز ما کمک به ارتقای سطح سلامت غذایی خانواده های ایرانی و سهیم شدن در سلامت و شادمانی کودکان سرزمینمان با هدف ارائه سبد کامل محصولات سالم غذایی تا 20 سالگی گل زیتون می باشد .خط مشی ما تلاش در جهت نوآوری، تنوع ،حفظ کیفیت و کمک به فرهنگسازی مصرف مواد غذایی سالم است تا نه تنها پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشیم بلکه سرمایه‌هایمان را بیشتر صرف آینده‌ای کنید که شعارمان را محقق سازد.

شعار

با توجه به مزایای بی شمار روغن زیتون و اهمیت قرار گرفتن آن در برنامه غذایی روزانه ماموریتمان را بر شعارهای گل زیتون گل سلامتی، روغن زیتون گل زیتون نسخه ای برای تمام فصول و هر آدمی لایق بهترین هاست …، قرار دادیم .

امـــروز

هم اکنون محصولات  گل زیتون  با  بالاترین کیفیت و بسته بندی های شکیل و زیبا در فروشگاه های زنجیره ای معتبر در سراسر ایران عرضه می شود. همچنین در رستوران های با کیفیت و هتل های پنج ستاره مورد استفاده قرار می گیرد.