درباره گل زیتون

شرکت فراز راهبر صبا پس از بیش از یک دهه فعالیت و افتخار  آفرینی در زمینه مواد غذایی و ارائه روغن زیتون به صورت عمده به تولید کنندگان معتبر داخلی، با هدف دوستی با طبیعت و تامین محصولات سالم غذایی با کیفیت برتر و با قیمت متناسب مصرف کنندگان در سرتاسر ایران، تولید انواع روغن زیتون را با برند گل زیتون در سال ۱۳۸۴آغاز نمود.

گل زیتون نامی است که بر محور هدیه سلامتی به خانواده ها بنا شده است. روغن زیتون گل زیتون، محصولی بدست آمده از مرغوب ترین زیتون های دست چین شده حوزه مدیترانه و مطابق استانداردهای ملی و بین المللی می باشد و  از معدود  برند هایی است که به صورت تخصصی بر روغن زیتون تمرکز دارد. تیم گل زیتون همواره تلاش می نماید تا با نوآوری در ارائه محصولات جدید و متنوع و با کیفیت، پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد.

 گل زیتون : ارائه دهنده سبد کاملی از محصولات روغن زیتون می باشد که در چندین درجه و با بسته بندی های متنوع در سراسر ایران عرضه می شود..

اهداف ، چشم انداز و خط مشی :   با توجه به مزایای بی شمار روغن زیتون و اهمیت قرار گرفتن آن در برنامه غذایی روزانه ماموریتمان را بر شعار  تغذیه سالم، زندگی سالم قرار دادیم  و با کمک به ارتقای سطح سلامت غذایی خانواده های ایرانی مفتخریم در شادی و سلامت کودکان سرزمینمان سهیم باشیم. مسئولیم تا سرمایه‌هایمان را بیشتر صرف آینده‌ای کنیم که شعارمان را محقق سازد.

روغن زیتون گل زیتون از مرغوب ترین زیتون های دست چین شده حوزه مدیترانه مطابق با استاندردهای انجمن بین المللی روغن زیتون (IOOC) و استاندارد ۱۴۴۶ ایران تهیه گردیده است.روغن زیتون به دست آمده نتیجه تحقیقات و آزمایشات مختلف انجام گرفته بر روی انواع گوناگون میوه زیتون بر اساس پارامترهای کیفی متعدد از قبیل مرغوبیت، حاصلخیزی خاک، طعم، شرایط محیطی و جغرافیایی می باشد که در کشور عزیزمان بسته بندی می گردد.

گل زیتون ارائه دهنده سبد کامل محصولات روغن زیتون می باشد که در چندین درجه و کیفیت و بسته بندی های متنوع عرضه می شود.

اهداف، چشم انداز و خط مشی

گل زیتون با مأموریت ارتقای سطح سلامت غذایی شهروندان عزیز و استفاده از مزایای سرشار روغن زیتون ، در سفره های ایرانی قرار گرفت.

فلســــفه ســـازمان

موفقیت شرکت فراز راهبر صبا با تکیه بر ارزش های بنیادین سازمانی خود، یعنی درستی و صداقت، احترام، کار گروهی مدیران و اعضای متعهد و کوشا و کارشناسان خبره در راستای فلسفه “تغذیه سالم، زندگی سالم” حاصل شده است.

امـــروز

هم اکنون محصولات  گل زیتون با پیام “گل زیتون گل سلامتی” با  بالاترین کیفیت و بسته بندی های شکیل و زیبا در فروشگاه های زنجیره ای معتبر در سراسر ایران عرضه می شود. همچنین در رستوران های با کیفیت و هتل های پنج ستاره مورد استفاده قرار می گیرد.