بوتاکس طبیعی “پوست و مو” و پیلینگ طبیعی “پوست چرب”

روغن زیتون و پوست و مو
روغن زیتون و پوست و مو
موهای نرم و سالم با روغن زیتون
نرم کننده کف پا روغن زیتون
پیلینگ طبیعی

بوتاکس طبیعی “پوست و مو” و پیلینگ طبیعی “پوست چرب”

بوتاکس طبیعی “پوست و مو” پیلینگ طبیعی “پوست چرب”

راهنمای استفاده از بوتاکس طبیعی چین و چروک پوست و شکنندگی مو  و لایه بردار (پیلینگ) پوست با روغن زیتون و کاربردهای دیگر…

 

درمان ترک کف پا با روغن زیتون :
برای درمان درمان ترک کف پا یک قاشق غذاخوری شکر خام را با چند قطره روغن زیتون مخلوط کنید و آن را به آرامی و به صورت دورانی به جهت لایه برداری کف پا مالش دهید. سپس 10 دقیقه صبر کنید و بعد با آب گرم بشوئید.

 

بوتاکس طبیعی چین و چروک پوست در خانه :

برای رفع چین و چروک پوست  روزانه عصاره چند زیتون تازه بدون هسته  له شده و روغن زیتون روی پوست (بین ابرو، دو طرف دهان و خطوط عمیق اطراف چشمها)قرار دهید. به مدت 20 دقیقه، با کمترین هزینه…

 

تغذیه پوست سر، ماساژ آن با روغن زیتون :

یکی از مفیدترین روشهای تغذیه پوست سر، ماساژ آن با روغن زیتون است. کمی روغن زیتون فرابکر  را گرم کنید و به آرامی روی همه موها ماساژ دهید.

 

برای داشـــتن مــوهـــای نـرم و رفع شکنندگی مو :

برای بوتاکس طبیعی مو کافی است هفته ای یک بار، ترکیبی از چند زرده تخم مرغ (به نسبت حجم مو) و روغن زیتون را روی موها و ریشه موی خود بمالید. بعد از 20 دقیقه پوشاندن موها با حوله گرم، موها را بشوئید.

 

لایه بردار برای پوست های چرب :

برای پیلینگ پوست با مخلوط کردن 3 قاشق غذاخوری آب پرتقال، 1 استکان شکر، 1 قاشق غذاخوری عسل و 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون یک خمیر تهیه کنید و به عنوان لایه بردار روی صورت و گردن خود بمالید.

 

طبیعـــی ‌ترین و بهـــترین کــــرم :

اگر می‌خواهید طبیعی ‌ترین و بهترین کرم و ماده آرایشی را برای طراوت پوست خود انتخاب کنید، می ‌توانید از روغن زیتون استفاده کنید و در دراز مدت معجزه آن را ببینید.

 

گل زیتون ،گل سلامتی

ماساژ با روغن زیتون و تاثیر آن روی پوست ۱

ماساژ با روغن زیتون

 

Share this post