همه چیز درباره برنزه کردن و مراقبت کردن از پوست در تابستان !

همه چیز درباره برنزه کردن
همه چیز درباره برنزه کردن
همه چیز درباره برنزه کردن با روغن زیتون
همه چیز درباره برنزه کردن در تابستان

همه چیز درباره برنزه کردن و مراقبت کردن از پوست در تابستان !

همه چیز درباره برنزه کردن و مراقبت کردن از پوست در تابستان !

 

برنزه شدن ،مراقبت کردن و نگهداری از پوست در تابستان با روغن زیتون

 

شاید استفاده از روغن زیتون بر روی پوست قابل تصور نباشد در حالیکه روغن زیتون اصل یکی از بهترین محافظ های پوست در برابر گرد و غبار و آفتاب است. با شستشوی صورت و خشک نگه داشتن آن پوست خراب شده و مستعد ترک خوردگی میشود. لایه بسیار نازک روغن زیتون فرابکر گل زیتون بر روی پوست صورت و بدن بعد از شستشو میتواند نقش یک محافظ خوب را در برابر گرد و غبار و اشعه مضر آفتاب خصوصا در تابستان بازی کند. روغن زیتون را آنقدر روی پوست صورت و بدن ماساژ دهید تا از حداکثر جذب آن مطمئن شوید. ویتامین های” A “و ” E” در  روغن زیتون آن را تبدیل به یک محلول ضد پیری میکنند.استفاده روزانه از روغن زیتون فرابکر گل زیتون نه تنها از پیدایش خطوط و چروک صورت جلوگیری می کند بلکه در عین حال پوست را نیز تغذیه می کند و آن را مرطوب نگه می دارد.

 

برنزه کردن پوست در تابستان با روغن زیتون

 

برنزه کردن پوست در فصل تابستان، طرفداران زیادی دارد و با وجود اینکه بارها و بارها توصیه شده است که از این روش چه به صورت طبیعی و با استفاده از نور خورشید و چه به صورت مصنوعی و با استفاده از دستگاه استفاده نشود، اما همچنان شاهد انجام این فرایند توسط بسیاری از خانم‌ها و آقایان هستیم. به هر حال اگر تصمیم جدی برای این کار دارید، حتما باید از یک روغن مناسب کمک بگیرید که شاید بهترین و در دسترس‌ترین آن‌ها، روغن زیتون است. روغن زیتون فرابکر گل زیتون ، قابلیت این را دارد که خیلی زود جذب پوست شود و اثرات التهابی نور خورشید را هم از بین ببرد. یک روغن طبیعی، بسیار بهتر از روغن‌های مصنوعی و مواد شیمیایی می‌تواند به رنگی شدن پوست کمک کند.

 

 

روغن زیتون را چگونه برای برنزه شدن استفاده کنیم؟

 

برای برنزه کردن ،حتما سعی کنید از روغن زیتون مرغوب و خالص استفاده کنید. روغن‌های مصنوعی یا دارای ناخالصی، کمکی به شما نمی‌کنند. یک دستمال حوله‌ای تهیه کنید و آن را کاملا به روغن زیتون فرابکر گل زیتون آغشته کنید. مقدار روغن زیتون باید به اندازه‌ای باشد که کاملا پوست را چرب کند ولی از آن چکه نکند. با دستمال، تمام قسمت‌هایی را که می‌خواهید برنزه شود را به روغن زیتون آغشته کنید. روی یک پارچه، حصیر یا تخت تمیز دراز بکشید و به مدت ۳۰ دقیقه هر طرف از بدن را در مقابل نور آفتاب قرار دهید تا برنزه شود. به یاد داشته باشید که این مدت، بیشترین زمانی است که می‌توانید در مقابل نور خورشید قرار بگیرید و برای برنزه شدن بیشتر، بهتر است دفعات را زیاد کنید نه زمان ماندن زیر نور آفتاب! به این دلیل که ممکن است پوستتان بسوزد و به جای برنزه، برشته شوید!

 

 

در انتها  چگونه روغن زیتون را از بدن پاک کنیم؟

 

بعد از اتمام ۳۰ دقیقه، با یک صابون معمولی، تمام روغن را از پوستتان بشویید و پاک کنید. ابتدا می‌توانید با یک دستمال این کار را انجام دهید و بعد بدن را بشویید. حتما برای موها و چشم‌ها از پوشش استفاده کنید. موها را با کلاه بپوشانید تا در معرض نور خورشید قرار نگیرند و به چشم‌ها هم عینک آفتابی بزرگ بزنید تا نوری وارد چشم نشود.

 

روغن زیتون گل زیتون، نسخه ای برای تمام فصول

 

روغن زیتون در تابستان ” از برنزه شدن تا درمان آفتاب سوختگی “

Share this post